| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 635 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 382 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 416 g |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 1.05 kg |
| Colour | - |
| Brand | - |
| Weight | - |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 543 g |
| Colour | - |
| Brand | Lonely Planet |
| Weight | 1.05 kg |